Krkonoše Pivovar Trautenberk
Mapa
Share

Pivovar Trautenberk

Opravdové Krkonoše

Pivovar Trautenberk se nachází v nadmořské výšce 1045 m přímo v Horní Malé Úpě v těsné blízkosti konečné zastávky autobusu u hraničního přechodu CZ/PL Pomezní boudy. Jedná se kompletně zrekonstruovaný objekt bývalé Tippeltovy boudy, později známé jako hotel Družba, která má v Malé Úpě tradiční i výsostné postavení. Byla například první se zavedenou elektřinou.

od 450 Kč osoba/noc

139 lůžek
4–8 lůžkové pokoje
Ubytování na 1 noc
Ano
Platební karty
Ano
Ve spacím pytli
Ano
Společná noclehárna
Ano
Snídaně v ceně
Ano
Večeře volitelně
Ano
Pobyt se psem
Ne

Lokalita

Horní Malá Úpa je díky výborné dostupnosti oblíbeným výchozím bodem túr na obě strany krkonošského hřebene - tedy jak ve směru na Rýchory a Žacléř, tak na západ ve směru na Lesní hřeben a Sněžku. Pokud přicházíte po hřebeni, můžete si odtud udělat tematickou vycházku Eliščiným údolím mezi loukami s výhledem na Sněžku do Dolní Malé Úpy, kde se mj. nachází nejvýše položený kostel v ČR.

Ubytování

V pivovaru Trautenberk si hosté mohou vybrat z široké nabídky útulných pokojů a apartmánů. K dispozici je i spacákovna a především velká společenská místnost. Přímo v objektu se nachází pivovar (možnost exkurze) a moderní restaurace. Snídaně jsou zahrnuty v ceně ubytování. Bonusem pro ubytované je také sauna.

Informace

GPS
50.7455197N, 15.8220169E

Cíle v okolí

Opravdové Krkonoše
Opravdové Krkonoše

Vychutnejte si romantiku horských túr s noclehy na krkonošských boudách. Čeká vás ryzí příroda a skutečné zážitky.