Smaltované hrnky
Mapa
Share

Tvořivé dílny Nadechni se

Malá Úpa

Tvořivá dílna Nadechni se na Horní Malé Úpě otevírá dveře fantazii a zavede vás ke kořenům tradičních řemesel. Vše si vyzkoušíte na vlastní ruce pod laskavým vedením. Strávíte tu příjemné tvořivé odpoledne, naučíte se něco nového a jako vzpomínku si odnesete vlastnoručně vytvořený výrobek. 

A co všechno si můžete v dílně vyzkoušet?

Výroba vinutých perlí

Vlastní výroba skleněného korálku v ohni. V bezpečí a pod laskavým vedením. Zážitek je to intenzivní. Zapomenete na chvíli na starosti.

Vhodné pro děti od 6 let.

Smaltování

Máte jedinečnou příležitost namalovat si originální plecháček, spojence pro putování vaším životem, nebo potěšit blízkého člověka vaší nenapodobitelnou osobitou tvorbou. Malujeme pravým smaltem. Výpal na 800°C během 3 minut. Plecháček si hned odnesete.

Vhodné pro děti od 4 let. 

Korálková dílna

Jednoduchost s velkou parádou. Šperk na míru. Pro kluky i holky, tatínky i maminky. Budete překvapeni, co dokáží pestrobarevné korálky s vámi i vašimi dětmi. Jednoduchost způsobu navlékání (na paměťové drátky) umožní otevřít svou kreativitu každému zúčastněnému.

Vhodné pro děti od 4 let. 

Dílna Nadechni se je otevřena vždy od úterý do pátku v čase 14:00 - 17:00 hodin. Větším skupinám doporučujeme rezervaci předem na tel. +420 725 536 531.

Informace

Lokalita
Adresa
Horní Malá Úpa 100
542 27 Malá Úpa
GPS
50.7468261N, 15.8228044E
Opravdové Krkonoše
Opravdové Krkonoše

Vydejte se z Harrachova do Žacléře anebo opačným směrem, na třídenní výlet nebo na celý týden. Užijte si ryzí přírodu, hřejivou náruč horských bud a hvězdnou oblohu.