Regionální produkty - perličky z Poniklé
Share

Regionální produkty

Výrobky a zážitky s vazbou na region

Na území Krkonoš se můžete při nákupech setkat s výrobky a zážitky označenými speciálním logem Krkonoše – originální produkt®. Co všechno se pod touto značkou skrývá? Především kvalita a místní původ!

Logo Krkonoše - originální produkt

Záruka kvality

Je-li produkt takto označen, znamená to, že prošel přísným procesem certifikace, který zákazníkovi garantuje, že produkt byl vyroben s vazbou na Krkonoše a může tak hrdě přispívat k dobrému jménu regionu. To znamená, že certifikace představuje také jistotu kvality a šetrnosti k životnímu prostředí. Produkty jsou vyrobené tradiční technologií, ručně nebo z místních surovin, takže si můžete být jistí, že podobné v supermarketu nekoupíte.

Značka Krkonoše - originální produkt je jednou z cest, jak spojit ochranu přírody s hospodařením člověka. Věřte, že ručně a z místních surovin vyráběný suvenýr potěší každého! A vy jeho nákupem pomůžete místním výrobcům, kteří udržují původní řemeslo při životě. Řemeslo, které jde ruku v ruce s místní krajinou a způsobem života. Ať už sháníte drobný dárek, něco pěkného, něco praktického či něco dobrého na talíř, určitě si vyberete.

Volkafe

Certifikované regionální produkty

Krkonošská pivní stezka

Certifikované zážitky

Značku Krkonoše – originální produkt® uděluje Místní akční skupina Krkonoše, z.s.