TOP akce v Krkonoších - květen 2024
Share

TOP akce v Krkonoších - květen 2024

V květnu zažijete mnohé v různých koutech Krkonoš. Přijměte pozvání na Májové muzicírování do Vrchlabí, kde nebude nouze o hudební a tradiční taneční produkci. Čapkovo R.U.R. představí ochotnický divadelní spolek z Vysokého nad Jizerou. Náměstí ve Vrchlabí opět po roce rozburácí Motorkářské požehnání. Outdoorový překážkový závod Rokytnický drsoň nezažijete jinde než v Rokytnici nad Jizerou. Radniční věž a tržnici řemesel můžete navštívit při návštěvě Májového jarmarku v Jilemnici. Zveme vás k úklidu nejvyšší hory České republiky na akci Ukliďme Sněžku i pod Sněžkou do Pece pod Sněžkou. V Žacléři odstartují Slavnostní zahájení cyklistické sezóny přímo stylově 40 km dlouhou projížďkou. Významné oslavy 160 let založení SDH v Hostinném začnou spanilou jízdou hasičské techniky přímo na náměstí. Pojďme společně uklidit a pomoci krásné krkonošské přírodě zbavit se odpadků po dlouhé zimě na akci Zelený Špindl ve Špindlerově Mlýně. V Harrachově uvidíte divadelní show nejen ze zákulisí showbusinessu pod názvem Tak to jsme ještě neviděli, Marie. Staré časy s vůní benzínu prožijete na Studeneckých mílích v obci Studenec. O Emilově dětském dnu si užijete spoustu zábavy na Stezce korunami stromů Krkonoše a zážitkový vláček vás doveze i do centra Janských Lázní.  

Užívejte si pohled na širokou škálu odstínů zelené, kterou nám nabízí jarní příroda a nezapomeňte na starodávný zvyk pod rozkvetlou třešní.

Informace

Ke stažení

Další aktuality

Sousedským setkáním na Benecku u kaple sv. Huberta jsme zahájili seriál akcí Troubení u kapliček a křížků, kterými v letošním
Léto klepe na dveře, děti již netrpělivě očekávají poslední zvonění a plánování dovolených je v plném proudu. Zpestřete si poslední měsíc před prázdninami zážitkem z naší nabídky akcí vybraných po celých Krkonoších.
Ne všichni mají bohužel to štěstí prožít stáří důstojně. S takovou myšlenkou a velkým odhodláním s tím něco udělat spojili své síly autoři dokumentu a knihy Už není toho dechu a Nadace Krása pomoci. Pomozte i vy!