Zahájení provozu Krkonošských cyklobusů
Share

Zahajovací jízda při příležitosti zahájení provozu Krkonošských cyklobusů

Pojeďte s námi oslavit zahájení již 21. ročníku provozu Krkonošských cyklobusů. Jak jinak, než v sedle kola! Letos vám nabízíme výlet za krásnými výhledy v západních Krkonoších.

Společně nastoupíme na cyklobus v Jilemnici a necháme se vyvést nad Harrachov. Odtud vyrazíme po Janouškově cestě -Terexu. Čeká nás zajímavý terén a stoupání na Dvoračky. Ty nabídnou občerstvení a odpočinek před sjezdem přes Rezek zpět do Jilemnice. 

Trasa je dlouhá 41 km, vystoupáme 780 výškových metrů a sjedeme 1165 m.

Výlet v mapě

Kdy?

V sobotu 25. května. Sejdeme se v 9:15 na Parkovišti Hrabačov v Jilemnici. Vyrazíme v 9:45, počkáme na příjezd linky č. 1 Krkonošských cyklobusů (9:41), můžete ji tedy k dopravě využít a v Hrabačově k nám přestoupit.  

Co s sebou? 

Helmu, rukavice, náhradní duši nebo lepení, seřízené kolo (minimálně trekingové), svačinu, kapesné na oběd. A trpělivost! Výlet je společný, čekáme na sebe a tempo přizpůsobujeme. Jedeme pro radost všech!

Jak se přihlásit?

Vyplněním formuláře nejpozději do 22. května. Kontakty pro další informace najdete v pozvánce. 

Chci se přihlásit  

Chci vidět pozvánku

Další aktuality

Sousedským setkáním na Benecku u kaple sv. Huberta jsme zahájili seriál akcí Troubení u kapliček a křížků, kterými v letošním
Léto klepe na dveře, děti již netrpělivě očekávají poslední zvonění a plánování dovolených je v plném proudu. Zpestřete si poslední měsíc před prázdninami zážitkem z naší nabídky akcí vybraných po celých Krkonoších.
Ne všichni mají bohužel to štěstí prožít stáří důstojně. S takovou myšlenkou a velkým odhodláním s tím něco udělat spojili své síly autoři dokumentu a knihy Už není toho dechu a Nadace Krása pomoci. Pomozte i vy!