U pivovaru Fries
Share

Vyrazte s partou na Krkonošskou pivní stezku za pivními speciály

Užijte si jedinečné spojení aktivního odpočinku uprostřed vzácné krkonošské přírody a luxusního gastronomického zážitku. Utečte z města, od pracovního shonu, od dětí a možná i od partnerky či partnera. Jen vy, parta kamarádů, batoh na zádech, horské cesty pod nohama a daleké výhledy před očima. A v cíli, jako třešnička na dortu, čeká jeden z krkonošských pivních speciálů v oroseném půllitru. 

Zdolejte jedinou vysokohorskou pivní stezku v Evropě!

Vychutnejte si skvělé pohoštění na horských boudách a exkurzi do pivovaru v doprovodu sládka. Relax pod noční oblohou nebo ve wellness už jen dokreslí dokonale komplexní prožitek.  

Informace

Ke stažení
formát pdf (1.57 MB)
S partou na Krkonošskou pivní stezku

30 km – 5 minipivovarů – 2 noci pod horskou oblohou

Krkonošská pivní stezka nabízí 2 varianty trasy, obě jsou dlouhé něco málo přes 30 km, s velkým převýšením. Dáte si do těla! Doporučujeme proto si pochod naplánovat na víkend, začít v pátek večer a užít si ho naplno i s noclehy na horských boudách. Ať můžete k odpočinku aktivnímu přidat také pohodu pod horskou noční oblohou. Připravili jsme pro vás inspirativní program na prodloužený víkend. Pokud se „neurvete“ na tři dny v kuse, je také možné si zdolání stezky rozložit do více dní od jara do podzimu.  

Využijte možnost ubytování na jednom z pivovarů

Každý ze zapojených pivovarů má svůj příběh a přístup, jedno mají ale společné - vaří z kvalitních surovin a srdcem. A na výsledném moku je to znát - i proto je dobré mít na návštěvu každého z nich dost času. Zaručeně totiž nezůstanete jen u jednoho kousku. Navíc budete mít čas využít možnosti exkurze se sládkem a vidět proces výroby na vlastní oči.  

Ubytování na 1 noc vám nabídne Pivovar Trautenberk v Malé Úpě nebo Horský hotel Friesovy boudy nad Strážným. 

Jak zdolat stezku za víkend

Zapojené pivovary

Sbírejte razítka a vyhrajte pobyt na horách

  • Před cestou si vytiskněte nebo v některém z informačních center v Krkonoších vyzvedněte leták Krkonošské pivní stezky.
  • Pokud se vám podaří od 1. června do 1. října 2024 obejít všechny pivovary a v každém vypít 1 pivo (i malé se počítá), získáte bandanu s motivem Krkonošské pivní stezky a navíc možnost zúčastnit se losování o super ceny. Co takhle další pobyt na horách a zásoba krkonošských piv k tomu?

Vytisknout leták

Nechte si připravit zážitek na míru

Pokud váháte, jak vše zařídit a zvládnout, rádi vám pomůžeme. Zajistíme ubytování, připravíme gastronomické zážitky a zařídíme prohlídky pivovarů. 

Kontaktujte Karla Polívkukpolivka@friesovyboudy.cz

Pivní stezka v mobilu 

Pokud jdete sami, ale průvodce by se hodil, využijte aplikaci SmartGuide. Získáte díky ní přístup k offline mapám a mnoha zajímavostem a příběhům. Stačí ji zdarma stáhnout a vyhledat Pivo v Krkonoších

Stáhnout SmartGuide

Bližší informace:

Alena Cejnarová, manažer marketingu pro Destinační společnost Krkonoše, e-mail: acejnarova@krkonose.eu, tel.: +420 775 231 136

Krkonošská pivní stezka