3D bludiště Benecko
Mapa
Share

3D Bludiště

Benecko

Neváhejte a vydejte se pokořit 3D bludiště na Benecko!

Zbrusu novou atrakci najdete nedaleko výstupní stanice lanovky Kejnos. Důvtipem nabité překážky a prolézačky, do detailu promyšlený design stylově zapadající mezi okolní stavby nenarušující zdejší krajinu i použité materiály, které zohledňují bezpečí návštěvníků a úctu k přírodě, z ní dělají neskutečné lákadlo pro turisty i provozovatele.

Ve 3D bludišti zaručeně nezabloudíte, za to se ale královsky pobavíte

Po vstupním schodišti vystoupáte do až do druhého patra, přímo do centra zábavy. Kruhy nebo kyvadla? Kam se vydáte jako první je jen na vašem rozhodnutí. Jednu překážku prolezete levou zadní, u jiné se pořádně zapotíte. Vždy si ale užijete spoustu legrace. Při průzkumu vrchního patra se připravte na nástrahy síťového tunelu, jeskyně a opičárny!

Způsob zdolávání překážek si zvolíte sami úměrně svým fyzickým schopnostem

Dvěma propadlovými domečky s žebříky poté bezpečně sešplháte do spodní části. I tam jsme si na vás přichystali nevšední prolézačky jako jsou sluníčka, tlapky, harfa, hrazdy ale i propasti! Pokud se vám některá z nich bude zdát příliš obtížná, nepropadejte panice. Vždy se můžete vrátit po trase, kterou jste už zdolali. Většinu nástrah je možné obejít po pevné pochodové lávce. Po stranách překážek jsou nainstalované ochranné sítě proti pádu.

Průchod 3D bludištěm je tak naprosto bezpečný pro všechny věkové kategorie a nevyžaduje přítomnost obsluhy ani speciální jištění. Děti od 3 do 6 let však mohou do bludiště vstoupit jen v doprovodu dospělé osoby. 

Vstupné: 150 Kč/osoba

Informace

Lokalita
GPS
50.6629997N, 15.5551239E

3D bludiště na Benecku