Pohádkové Krkonoše
Share

Razítkovací hra Pohádkové Krkonoše zve na 41 výletů

Hrajte od 1. května do 31. října 2024

Pojďte s dětmi do Pohádkových Krkonoš! Spolu s Krakonošem a jeho pomocníky jsme připravili parádní putování pro celou rodinu. Poznejte spolu jedinečnou přírodu i zábavná místa v nejvyšších horách, sbírejte razítka a užijte si výlety ušité dětem na míru.

Skvělé výlety a kompletní program na rodinnou dovolenou, to jsou Pohádkové Krkonoše.

Informace

Pohádkové Krkonoše

Razítkovací hra Pohádkové Krkonoše

Malovaná brožurka vás provede 40 místy (+ 1 prémiovým zážitkem), na kterých můžete za návštěvu získat razítko. V terénu jsou označena samolepkou. Brožurka vám zároveň poradí, co dalšího v místě navštívit nebo nabídne alternativu při špatném počasí. Hry a kvízy zabaví děti cestou nebo při čekání na oběd. Razítka si otisknou přímo do brožurky a ještě si mohou zasoutěžit o prima ceny!

Jak hrát?

Stačí na kterémkoliv razítkovacím místě zakoupit brožuru Pohádkové Krkonoše za 70 Kč. A můžete vyrazit na lov razítek. Hraje se vždy od května do října. Pokud za jednu sezonu nenasbíráte dostatek razítek na vytouženou odměnu, nevadí. Ve sbírání pokračujte klidně další rok! 

Jaké ceny můžete získat za nasbíraná razítka?

  • Za 3 nasbíraná razítka získáte krkonošské omalovánky nebo pexeso
  • Za 5 razítek na vás čeká perličková ozdoba od firmy Rautis. Smontovat si ji ale musíte sami doma. 
  • Za 10 razítek dostanete svačinový box ZDRAVOU SVÁČU nebo ZDRAVOU LAHEV. Obojí s malovaným motivem Krakonoše. Výběr je na vás. 
  • Za 20 razítek bonusovou cenu - malou pohádkovou knížku s devíti příběhy o Krakonošovi a jeho pomocnících.

Kde si ceny vyzvednete?

Jakmile nasbíráte dostatečný počet razítek, přímo z brožurky odrhnete a vyplníte příslušný ústřižek. Ten odevzdáte obsluze jakéhokoliv razítkovacího místa a hned se můžete těšit z vaší odměny.

Razítkovací místa

Nasbírejte 10 nebo 20 razítek a soutěžte o pobyt na horách

Pokud se vám podaří od května do října ulovit 10 razítek, bude váš ústřižek navíc zařazen do slosování o speciální cenu - 2 vouchery na pobyt v Resortu sv. František ve Špindlerově Mlýně v hodnotě 3.333 Kč.  

Kde se dozvíte více?

Do světa Pohádkových Krkonoš vstupte přes webové stránky pohadkove.krkonose.eu. Otevřou vám barevné zážitky a provedou vás všemi aktivitami projektu. Najdete tu také seznam všech razítkovacích míst. 

Vstoupit do Pohádkových Krkonoš

Rodinná dovolená v Krkonoších

Rodinná dovolená v Krakonošově revíru

Pokud jste hledali pro vaši rodinnou dovolenou místo, kde o vás bude postaráno, místo, které snoubí zábavu s poznáním a společným časem v přírodě, pak jste u nás správně. V Krkonoších je to sice často do kopce, ale cesty vedou krajinou, kterou si s dětmi zamilujete. A za horizontem čeká dobrodružství, jaké umí připravit jen Krakonoš.  

Vybrali jsme spolu s ním ta nejlepší místa, naplánovali vhodné trasy, víme, kam se schovat při špatném počasí, nebo kam k vodě.  

Vše o rodinné dovolené
 

Bližší informace:

Alena Cejnarová, marketing pro Destinační společnost Krkonoše, e-mail: acejnarova@krkonose.eu, tel.: +420 775 231 136

Pohádkové Krkonoše